4-а сесія VІІІ скликання (2-е пленарне засідання) - 18.02.2021 року

Дата: 18.02.2021 17:02

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької територіальної громади на 2021 рік.

2. Про виконання сільського бюджету за 2020 рік.

3. Про Програму соціально-економічного розвитку Клішковецької сільської територіальної громади на 2021 рік.

4. Про затвердження звіту про використання коштів цільового фонду Клішковецької сільської ради за 2020 рік.

5. Про затвердження звіту про виконання програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2019-2021 роки.

6. Про затвердження звіту про виконання сільської програми розвитку фізичної культури та спорту Клішковецької сільської ради на 2019-2020 роки.

7. Про затвердження звіту про виконання Програми «Обдарована молодь на 2017-2020 роки».

8. Про затвердження звіту про виконання Програми встановлення додаткових відеокамер та обслуговування системи відеоспостереження у Клішковецькій сільській раді на 2019-2021 роки.

9. Про затвердження звіту про виконання Програми благоустрою Клішковецької сільської ради на 2019-2021 роки.

10. Про виконання фінансового плану КНП «Клішковецький центр ПМСД» за 2020 рік.

11. Про затвердження звіту про виконання Програми фінансової підтримки комунального некомерційного закладу «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

12. Про затвердження актів приймання-передачі майна комунальної власності закладів освіти.

13. Про затвердження передавальних актів.

14. Про зміни в структурі Клішковецького Будинку культури.

15. Про найменування нового провулку в с. Санківці.

16. Про внесення змін до складу виконавчого комітету сільської ради.

17. Про внесення змін до складу постійних комісій сільської ради.

18. Про перенесення об’єкта «Спортивна площадка» в с. Перебиківці з державного бюджету в місцевий бюджет.

19. Про затвердження актів приймання-передачі майна комунальної власності закладів медицини.

20. Про схвалення проекту договору про співробітництво.

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) не витребуваних земельних ділянок (паїв).

22. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТзОВ «Мир».

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

24. Про припинення права користування земельною ділянкою.

25. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв) в адміністративних межах Клішковецької сільської ради.

27. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для виробничих потреб шляхом викупу на аукціоні.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду.

29. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

30. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) не витребуваних земельних ділянок (паїв) ТзОВ Люд-Вік Агро.

31. Про затвердження актів приймання-передачі майна комунальної власності закладів культури.

32. Про прийняття у комунальну власність Клішковецької сільської ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), за рахунок не витребуваних земельних ділянок (паїв) з метою подальшої передачі в оренду.

34. Про затвердження детального плану території розміщення торговельної будівлі по вул. Головній, 6-а в с. Клішківці Хотинського району Чернівецької області.

35. Про затвердження Положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку сіл Клішківці, Малинці, Шилівці, Перебиківці, Рухотин, Поляна, Млинки, Санківці, Зелена Липа, Гринячка, Корнешти, Блищадь.

36. Про Перспективний план роботи Клішковецької сільської ради на 2021 рік

37. Про Положення про організаційний відділ Клішковецької сільської ради.

Результати відкритого поіменного голосування.

Реєстр відвідування сесії