Маємо багато нових ідей, які сподіваємося втілити завдяки програмі DOBRE

Дата: 21.07.2021 09:24

Протягом 20-21 липня 2021 року відбулась Практична майстерня «Strategy to Action»: перехід до реалізації проєктів МЕР для громад Чернівецької області, на якому представники від Клішковецької громади Олена Кирилюк та Вадим Горбатюк  презентували проєкт програми місцевого економічного розвитку: у рамках програми було представлено три проєкти.

Фото без опису

№1 «Створення умов для підтримки садівництва в малих суб'єктів господарювання та особистих селянських господарств»

№2 «Покращення умов ведення торгівлі шляхом облаштування ринкової території» - пріоритетний

№3 «Сприяння впізнаваності місцевого малого та середнього бізнесу через закупівлю спеціалізованого обладнання»

Даний перелік проєктів буде затверджений у програмі місцевого економічного розвитку Клішковецької сільської територіальної громади та підготовлено заявку для пріоритетного проєкту з метою його першочергової реалізації за допомогою Програма DOBRE .

Дякуємо за допомогу у підготовці Програми Natalya Strelbitska , детальному розборі проєктів та слушним зауваженням Vitaliy Yurkiv Vera Topikha Yevgenia Velegura для покращення самих проєктів.