Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ повідомляє:

Дата: 22.07.2021 13:46

«Ієрейська хіротонія диякона Ілії Лунгула

Соізволенням Духа Святого, в Неділю 4-шу після П’ятидесятниці, 18 липня в день пам’яті преподобного Сергія Радонежського, року від Різдва Христового 2021, за Божественною літургією у кафедральному соборі на честь Сходження Святого Духа міста Чернівці, диякон Ілія Лунгул, рукопокладений в сан ІЄРЕЯ.

Хіротонію звершив митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій.»

Клішковецька громада, а особливо релігійна громада парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви села Клішківці  щиро вітає ІЄРЕЯ Іллю Лунгула з поважною подією. Прийміть добрі побажання здоров’я, миру і душевної гармонії.  Нехай Ваша міцна віра, світла надія і вірна любов наповнює серце кожного близького, кожного знайомого, кожного парафіянина радістю і втіхою, нехай Господь завжди буде з Вами, і кожен день життя несе з собою світло благодаті і щастя.