Відбулося пленарне засідання 7-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання

Дата: 18.06.2021 16:45

17 червня відбулось пленарне засідання 7-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови В.Дроня. Сесійному  зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані ряд  питань порядку денного.

Для розгляду на порядок денний виносились 30 питань.

Зокрема депутати внесли зміни до сільського бюджету на 2021 рік, затвердили:  Порядок визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Клішковецької сільської територіальної громади; Програму з підвищення ефективності управління активами Клішковецької сільської територіальної громади на 2021-2024 роки; Положення про порядок проведення громадських слухань в Клішковецькій СТГ; Положення про орган приватизації; Порядок виявлення, обліку та набуття у комунальну власність майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна; Положення про умови проведення конкурсу серед закладів загальної середньої освіти комунальної власності Клішковецької сільської ради щодо визначення опорних закладів освіти;   Порядок  передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян,  також схвалили   проекти договорів про співробітництво Клішковецької сільської територіальної громади з Недобоївською територіальною громадою та Рукшинською  територіальною громадою у сфері надання послуг з питань містобудування та архітектури.

У ході роботи сесії було вирішено питання про співробітництво територіальних громад у сфері розвитку туризму у формі реалізації спільного проекту "Дністровський каньйон".

Великий блок питань, які розглянули  на сесії депутати, стосувався питань землеустрою та землекористування.