БОЙКО ОНУФРІЮ ПІМАНОВИЧУ, ветерану Другої світової війни, виповнилося 100 років.

Дата: 07.06.2021 17:15

6 червня 2021 року відмітив свої 100 років життя ветеран Другої світової війни БОЙКО ОНУФРІЙ ПІМАНОВИЧ.

Тривожні дні сповнені страху, болю, втрат Онуфрію Пімановичу закарбувалися у пам’яті назавжди, як його 23-річного юнака, спочатку завербували на роботу в Оренбурзьку область, а звідти мобілізували у 1944 році у запасний полк. Йому довелося пройти шляхами війни через кілька європейських країн, дійшовши до Німеччини.  Через  те, що умів керувати автомобілем, часто возив військових командирів. Був другим номером за кулеметником. Кілька раз був ранений.  До рідного порогу Онуфрій Піманович повернувся у 1946 році. Нагороджений медалями «За перемогу над Німеччиною», «За перемогу над Японією» та іншими відзнаками.  Одружився.  Разом з дружиною Калиною виховували трьох дітей. Працював  у лісопункті та на цукровому заводі.

Незважаючи на поважний вік, Онуфрій Піманович самостійно ходить, щоправда з паличкою, читає газети в окулярах.. Доглядає його дочка Ганна, яка має медичну освіту, тож завжди на сторожі його здоров’я.

До дідуся часто навідуються п’ятеро онуків, шестеро правнуків та правнучок.

Шановний ОНУФРІЙ ПІМАНОВИЧ,  уся Клішковецька громада  вітає Вас з 100-річним ювілеєм! Бажаємо Вам  міцного здоров’я,  уваги і повали від рідних,  сімейного затишку, достатку  і довгих –довгих  років життя!