День пам"яті та примирення.

Дата: 08.05.2021 15:33

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни, тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Сьогодні у Клішковецькій громаді відбулося покладанням квітів до пам’ятників загиблим воїнам у Другій світовій війні Зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто так і не повернувся додому, і тих, чиї життя були зруйновані і покалічені - це наш обов"язок.