ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторних актів

Дата: 01.04.2021 15:17

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторних актів

Проєкт рішення  Клішковецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Клішковецької сільської територіальної громади»

Мета проєкту: встановлення на території Клішковецької сільської територіальної громади місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Розробник: виконавчий комітет Клішковецької сільської ради.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

на офіційному сайті Клішковецької сільської територіальної громади (http://klishkovetska.gromada.org.ua) у меню «Місцеві податки та збори»

Термін приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції приймаються на паперових носіях за адресою:                              вул. Головна 66, с. Клішківці, 60014 або в електронному вигляді на електронну пошту: 04416832@mail.gov.ua з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта».