Вакцинація: у Клішковецькій громаді діють три пункти щеплення

Дата: 01.04.2021 09:43

Здійснили вакцинацію уперше  у стаціонарному пункті щеплення у Клішковецькій амбулаторії. У десятці перших вакцинованих – люди старшого віку, яким більше вісімдесяти років, були й до вісімдесяти, серед яких навіть громадянин Італії, що нині проживає у Клішківцях.

Також серед охочих – жителі громади з групи ризику, які хворіють на цукровий діабет, пережили інсульт.

З 29 березня розпочали роботу ще два пункти щеплення у Шиловецькій та Перебиковецькій амбулаторіях.  Кабінети для такої процедури обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю та забезпечені необхідною кількістю доз вакцини.

Медики, які працюють у пунктах щеплення, пройшли відповідне навчання й отримали дозвіл здійснювати щеплення саме вакциною Covishield від AstraZeneca.