Діагностика умов місцевого розвитку та початок роботи з розробки стратегії

Дата: 27.03.2021 12:35

Фото без опису25-26 березня 2021 року відбулася низка онлайн зустрічей з  діагностики умов місцевого розвитку у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото без опису

Клішковецька ТГ є партнером Програми в Чернівецькій області та перша організаційна зустріч робочої групи із розробки Стратегії розвитку громади.

Фото без опису

За результатами попередньо проведених зустрічей 18-19 лютого 2021 року і розмов було розроблено SWOT аналіз громади, який передбачає детальний аналіз сильних, слабких сторін, можливостей та загроз стосовно розділів – Економіка, Інфраструктура, Туризм та довкілля, Людський капітал, Місцева влада.

Фото без опису

До складу робочої групи увійшли представники різних сфер - освіти, культури, молоді, спорту, місцевої влади, бізнесу, представники від депутатського корпусу, які налаштовані плідно попрацювати у плані стратегічного розвитку громади.

Фото без опису

25 березня проведено уточнюючі співбесіди для деталізації напрацьованого матеріалу та попередня презентація SWOT-аналізу Клішковецької територіальної громади задля подальшого стратегічного планування її розвитку.

Фото без опису

26 березня презентований SWOT-аналіз був опрацьований робочою групою та доповнений.

Фото без опису

Плідна співпраця з нами незмінними  експертами програми "#DOBRE":
 Давід Хоінкіс – Фонд Розвитку Місцевої Демократії, Польща,
 Олег Карий – Фонд Розвитку Місцевої Демократії, Україна,
 Євгенія Велегура — програмний спеціаліст програми DOBRE.