ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи Клішковецької сільської територіальної громади «Інклюзивно-ресурсний центр»

Дата: 17.03.2021 15:53

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи Клішковецької сільської  територіальної громади «Інклюзивно-ресурсний центр»

1.Найменування і місцезнаходження закладу:

Комунальна установа Клішковецької сільської територіальної громади «Інклюзивно-ресурсний центр»

Адреса: вул. Струмінського, 7, с.Клішківці, Дністровський район, Чернівецька область.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Педагогічні працівники за спеціальностями:

вчитель-логопед

вчитель-дефектолог

посадовий оклад, відповідно до установчих документів Міністерства освіти і науки України, до Постанов Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери»

3. Кваліфікаційні вимоги до  педагогічних працівників закладу:

посаду педагогічного працівника комунальної установи Клішковецької сільської територіальної громади «Інклюзивно-ресурсний центр»

може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра (логопедія, дефектологія).

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посади педагогічних працівників комунальної установи Клішковецької сільської територіальної громади «Інклюзивно-ресурсний центр» подають до конкурсної комісії такі документи:

1. письмова заява про участь у конкурсі з наданням згоди  на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про  захист персональних даних, до якої додається резюме у довільній формі;

2. копію паспорта громадянина України;

3. копію документа про освіту із додатками;

4. копію трудової книжки;

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору  учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Строк подання документів для участі в конкурсі становить не менше 20 та не більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (з 18 березня 2021 року до 16 квітня 2021 року включно) за адресою: вулиця Головна, 66, с. Клішківці, громадська приймальня Клішковецької сільської ради, Гаврилян Леся Олександрівна.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Гаврилян Леся Олександрівна – 09932173898, klichkivtsi@i.ua