10 грудня 2020 року відбулося 3-є пленарне засідання першої сесії 8-го скликання Клішковецької сільської ради.

Дата: 14.12.2020 12:57

Перша сесія сільської ради 8-го скликання розпочала свою роботу 12 листопада 2020 року. Перше пленарне засідання  відкрила голова Клішковецької  сільської ТВК Людмила Вірста, яка довела до відома присутніх інформацію про підсумки виборів Клішковецького сільського голови і депутатів Клішковецької сільської ради та відповідно визнання їх повноважень.

Відповідно до протоколів і постанов комісії, було обрано 26 депутатів Клішковецької сільської ради та Клішковецького сільського голову Дроня Віктора Васильовича. Свою діяльність обранці громади розпочали з виголошення Присяги. Після цього сільський голова голова звернувся до обраних депутатів з закликом до плідної співпраці заради розвитку громади та блага жителів.

Наступними етапами роботи сесії були:

Шляхом таємного голосування обрано секретарем сільської ради Мельник Надію Сергіївну;

Затверджено на посади:

Сапогівського Анатолія Миколайовича заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Боришко Лесю Олександрівну керуючою справами виконкому сільської ради;

Важливим було питання про початок реорганізації Малинецької, Перебиковецької, Рухотинської, Санковецької, Шиловецької сільських рад шляхом приєднання до Клішковецької сільської ради;

Для оптимізації роботи сільської ради та покращення процесу вирішення актуальних для жителів питань депутати проголосували за утворення старостинських округів та затвердили старост:

Андронійчука Бориса Івановича старостою Санковецького старостинського округу;

Балахтар Юлію Іванівну старостою Полянського старостинського округу;

Жейлика Юрія Анатолійовича старостою Шиловецького старостинського округу;

Боярина Василя Миколайовича старостою Малинецького старостинського округу;

Роскрут Інну Євгеніївну старостою Рухотинського старостинського округу.

Виконання обов’язків старости Перебиковецького старостинського округу сільський голова Віктор Васильович залишив за собою.

При цьому, він наголосив, що   робота старост за кілька місяців буде оцінена головою спільно з депутатами та всіма жителями громади. У разі нарікань та негативних результатів, Віктор Васильович заявив, що особисто виступить з пропозицією про відкликання старост;

Затверджено також:

Регламент роботи сільської ради 8-го скликання;

Перелік та персональний склад постійних комісій сільської ради та Положення про них;

Перелік та персональний склад виконавчого комітету сільської ради та Регламент його роботи.

Загалом за три пленарні засідання перша сесія прийняла 44 рішення, які були підтриманні більшістю депутатів.