22 січня - День Соборності і День Першої Незалежності України. В церквах громади відбудеться молебень за єдність України.

Дата: 20.01.2017 16:30

22 січня  -  День Соборності   і  День Першої Незалежності України.

В  церквах громади відбудеться молебень за єдність України.

Фото без опису

·  22 січня 1918 року – проголошення незалежності Української Народної Республіки;

·  22 січня 1919 року – проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки;

·  15 березня 1939 року – проголошення незалежності Карпатської України;

·  30 червня 1941 року – проголошення Акта відновлення української державності;

·  16 липня 1990 року – ухвалення Декларації про державний суверенітет України;

·  1 грудня 1991 року – Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року.

·  Однією з найважливіших історичних дат є саме 22 січня (проголошення Першої Незалежності у 1918 році та проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР) — День Соборності.

·  Тому 22 січня важливо відзначати і як День Соборності, і як День Першої Незалежності

Фото без опису

22 січня виповнюється три роки з дня загибелі перших Героїв Небесної сотні Сергія Нігояна та Михайла Жизневського, які боролися за  незалежну та соборну Україну.