Проведено огляд навчальних закладів

Дата: 27.08.2020 10:19

Фото без описуВідповідно до рішення виконавчого комітету Клішковецької сільської ради №61/08-2020, з метою забезпечення належної підготовки до початку нового 2020-2021 навчального року, створення в закладах загальної середньої освіти Клішковецької ОТГ та Клішковецькій музичній школі відповідних умов навчання та виховання учнів, підвищення відповідальності всіх учасників освітнього процесу за якість підготовки закладів освіти до нового навчального року під час адаптивного карантину, 25 серпня 2020 року проведено огляд закладів освіти.

У ході перевірки особлива увага приділялась питанням готовності до роботи навчальних закладів в умовах карантинних обмежень, наявності дезинфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту, безконтактних термометрів, створених маршрутів руху учнів та педагогів. Керівників закладів освіти попереджено про профілактику інфікування коронавірусною хворобою (COVID-19) та проведено інструктажі з педагогічними працівниками, медсестрами, працівниками кухні.

У ході перевірки закладів освіти скадено відповідні акти та визначено готовність закладів працювати в умовах адаптивного карантину