ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ.

Дата: 06.03.2020 18:17

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, пов’язаною з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей - коронавірусом 2019-пСоV, виконавчий комітет Клішковецької сільської ради повідомляє про призупинення на період  з 06 березня до 22 березня включно освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано організувати дистанційне навчання з учнями.

Окрім того, до 22 березня 2020 року обмежено проведення масових заходів на  території ОТГ, а також рекомендовано жителям ОТГ обмежити перебування дітей в неорганізованих колективах, на вулиці, в громадських місцях, місцях масового скупчення людей, дотримуватись стандартних рекомендацій щодо посилення режиму дезінфекції та своєчасно звертатись до сімейного лікаря у разі виявлення симптомів захворювання тощо.

(Розпорядження №(02-06)12 від 06.03.2020 року )