Оголошено місячник санітарної очистки території Клішковецької ОТГ.

Дата: 03.03.2020 17:55

«ЦЕ НЕ МОЄ СМІТТЯ. Це моя ЗЕМЛЯ!!! І сьогодні ми повернулися до Землі лицем. Полегшили трішки їй «дихання». Дійсно, працювалося сьогодні легко та з настроєм, бо робили добру справу. Із надією.... що той, хто привезе чергову партію сміття, перед тим як його викинути “похрюкає”.
Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Давайте не топити себе у своїх же відходах. Будьмо європейцями!!!»

Фото без опису

З такими словами звернулась до своїх односельців жителька вулиці Грушевського села Клішківці Катерина Балан.  Вона стала ініціатором зачищення території в урочищі Під Акаціями від сміття. Приємно що її ініціативу підтримали однодумці, серед них учні та дорослі.

А ще Клішковецька ОЗО імені Леоніда Каденюка робить початок сортуванню сміття . До уваги жителів на своїй сторінці у фейсбуці вони виставили оголошення такого змісту:

ОГОЛОШЕННЯ!!!

З метою забезпечення чистого довкілля села та виховання екологічної культури учнів Клішковецький ОЗО ім. Л. Каденюка організовує збір відходів скла (пляшки, бите скло) та поліетиленових пляшок і пластику (пластмасові каністри, тара з-під хімічних засобів...). Скло і пластик повинні бути розфасовані окремо в мішках. Прийом буде здійснюватись на території закладу.

Контактні телефони: Танащук Анатолій Миколайович - 0506745686,

Шовган Дмитро Іванович - 0956101494.

Прохання поширювати дану інформацію серед знайомих.

Давайте підтримаємо ці ініціативи!!! Ніхто не прийде і не наведе нам порядок, окрім нас самих!!!

З 10 березня по 10 квітня на території Клішковецької ОТГ оголошено місячник санітарної очистки. Вивіз сміття (крім скла і пластикових пляшок) буде проводитися згідно графіка. Депутати сільської ради додатково будуть повідомляти своїх виборців про дату вивезення.

Прохання до всіх скло і пластикові пляшки підвозити до ОЗО імені Леоніда Каденюка. Там у відведеному місці  встановлені сміттєві баки.

Самовивіз сміття на сміттєзвалище заборонено.

В разі порушення Правил благоустрою населених пунктів, а особливо створення стихійних сміттєзвалищ, порушники будуть притягнуті до адміністративного покарання.