Дата: 24.02.2020 10:30

Ось такий автопарк відсьогодні надає медичну допомогу в Клішковецькому Центрі ПМСД. Відповідно Закону України N2206-VIII від 14.02.2017 року " Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості" за кошти державного бюджету були придбані два автомобілі  в Клішковецьку  та Полянську АЗПСМ. Відтепер вони разом з автомобілем екстреної медичної допомоги та санітарним автомобілем Центру зможуть полегшити роботу медичних працівників та покращити медичне обслуговування жителям Клішковецького ОТГ. Також вчора в рамках цієї ж програми провели II етап впровадження телемедичних послуг. Всі лікарі центру ознайомилися з допомогою спеціалістів фірми розробника з принципами роботи та можливостями даного обладнання.З їх допомогою можна буде проводити такі обстеження:. - Екг-діагностики. - спірографії. - дерматоскопії. - вимірювання вітальних показників. - вимірювання глюкози крові та холестерину. - дистанційна термометрів. Очікуємо на впровадження слідуючого етапу телемедицини, а саме підключення до телемедичного центру , який планується відкрити в обласному центрі.