Раптово помер клішківчанин учасник АТО Минка Володимир Володимирович.

Дата: 02.02.2020 19:36

Раптово помер клішківчанин Минка Володимир Володимирович, учасник АТО, дисантник побратим і просто друг, який проходив службу на Сході України у першій хвилі мобілізації у складі  третьої  батальйоно-тактичної групи (БТГР), яку ще називали за місцем постійної дислокації  Чернівецькою.

Серце 36-річного бійця перестало битися 28 січня 2020 року.

Клішковецька сільська об"єднана територіальна громада висловлює щире спвчуття матері Людмилі Дмитрівні, батьку Володимиру Федоровичу, дочці Вікторії та всім рідним і близьким з приводу тяжкої втрати сина, батька, брата Володимира.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати рідної людини, але смерть, як каже давня мудрість, надає життю головного – змісту. Перш за все для тих, хто лишається жити.
Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Світлий спогад про Володимира ніколи не згасне у серцях рідних та близьких, друзів та односельчан!