Прокачай молодіжний центр у своїй громаді - проєкт від програми DOBRE

Дата: 20.12.2019 16:10

Програма DOBRE та громадська організація “Молодіжна Платформа” пропонують долучитися до проекту «Прокачай молодіжний центр у своїй громаді» та покращити роботу уже існуючого або щойно створеного молодіжного простору.

3ea6f58f4ccffff27668ec340a28ac9f

Цей проєкт підтримає молодь громад та навчить команди молодіжних центрів:

• планувати свою роботу;
  • робити цікаві події та долучати молодь до них;
  • шукати ресурси для роботи центру;
  • правильнота ефективно облаштовувати простір центру;
  • ефективно вести соціальні мережі центру, розвинути комунікацію;
  • звітувати про роботу центру для громади, зрозумілими методами вимірювати його ефективність;

У проєкті можуть взяти участь лише ОТГ, які є партнерами програми DOBRE.

Навчання з драйвовими тренерами, розробка крутих послуг для молоді, дружні ментори, які підштовхнуть і надихнуть на креативну і якісну роботу молодіжного центру. А на додачу ви навчитеся ефективно управляти молодіжним простором, згуртовувати команду і розвивати молодь вашої громади.

Тривалість проєкту: січень – вересень 2020 року.

У період з січня по вересень 2020 року проєкт планує допомогти 10 молодіжним  центрам, які розміщені та працюють у громадах партнерах програми DOBRE покращити свою роботу. За цей період центри – учасники пройдуть навчання, будуть мати навчальні візити в інші громади для обміну досвідом та разом із експертами  впровадять дорожні карти розвитку своїх центрів.

Учасниками проєкту можуть бути команди з молодіжних центрів громад-учасниць програми DOBRE, які будуть представлені трьома особами. Важливо, щоб у цій команді був представник молоді (голова молодіжної ради, наприклад) і відповідальна особа від муніципалітету за роботу молодіжного центру або за роботу з молоддю. Група буде надалі командою працювати з експертами протягом майже цілого року, тому учасники мають розуміти свою повну залученість протягом усього проєкту.

Витрати на навчання і поїздки покриваються організаторами проєкту.

Як долучитися: заповнити гугл-форму та чекати повідомлення про результати відбору.

Прийом заявок: до 16 січня 2020 року.