9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Дата: 07.11.2019 11:13

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

Щиро і сердечно вітаємо зі святом !

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

Без традиції нема культури, без культури нема нації.

Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями.

Протягом століть саме завдяки культурі наш народ зберіг свою духовність та самобутність.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.