Клішковецька гімназія вдруге взяла участь у виставці. Результати – Дипломом лауреата ІІ ступеня та срібна медаль.

Дата: 24.10.2019 15:07

22 жовтня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва урочисто відкрита Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Фото без опису
Під час відкриття виставки, учасників привітали Василь Кремень, Президент Національної академії педагогічних наук України, Юрій Завалевський, в.о. директора Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" МОН України, Світлана Рудько, директор компанії «Виставковий світ», Віталій Сокол, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий світ». Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.
Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії.
Чернівецьку область на виставці достойно представили:
• Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
• Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж»;
• Гімназія №6 ім. Олександра Доброго Чернівецької міської ради;
• Лашківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Кіцманської міської ради Кіцманського району;
• Волоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волоківської сільської ради Глибоцького району;
• Усть-Путильський заклад дошкільної освіти Усть-Путильської сільської ради Путильського району;
• Клішковецька гімназія Клішковецької сільської ради Хотинського району.
У перший день роботи ХІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та навчальними закладами області проведено круглий стіл на тему: «Сучасні перспективи розвитку освітньої галузі Чернівецької області».
Для участі у восьми конкурсних номінаціях було подано 390 робіт.