Клішковецький гімназист Кирилюк Володимир - учасник Всесвітнього водного форуму.

Дата: 24.10.2019 14:59

З 15 по 17 жовтня 2019 року в Угорщині, в м. Будапешт проходив Всесвітній водний форум.
Українську делегацію представляв переможець національного конкурсу " Дунайський митець" семикласник Клішковецької гімназії Хотинського району Чернівецької області та Олена Володимирівна Кирилюк, кандидат географічних наук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту, культури, туризму Клішковецької ОТГ, мати переможця, супроводжуюча особа, яка забезпечувала переклад у ході спілкування дитини з членами інших делегацій світу.

Фото без опису
Міжнародна комісія нагородила Володимира спеціальним призом " За найбільш вподобане відео " - "Збери пластик - відремонтуй дороги "
Для учасників форуму було організовано цілий ряд науково - пізнавальних екскурсій по Будапешту, а також у м.Естергом у "Музей Дунаю". Цікаво проведено для учнів Квест по пошуках тварин у старому місті столиці.
Радіємо досягненням юного дослідника, дякуємо батькам за чудове виховання та підтримку у науково- дослідницькій діяльності.
Пишаємось гімназистом, гідним степендіатом Стипендії Леоніда Каденюка.

Володимир - гордість Клішковецької гімназії, громади, Буковини та України !