Оголошується набір на е-курс УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ-9

Дата: 16.10.2019 10:50

Проект DESPRO - понеділок 14 жовтня 2019 8:04

Змінюй громаду, впроваджуючи успішні проекти!

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує набір на щорічний е-курс «Управління проектами місцевого розвитку-9» (УП-9). До участі у навчанні запрошуються представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати місцевих рад, лідери громад та активісти громадського сектору.

На сьогодні близько 3000 учасників Спільноти практик вже пройшли навчання за цим курсом і успішно використовують набуті знання, впроваджуючи проекти, що сприяють соціально-економічному зростанню громад.

Навчання – безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати регулярний доступ до мережі Інтернет та електронну поштову скриньку, готовність навчатися принаймні годину на день і ділитися досвідом реалізації своїх проектів, а також мати непереборне бажання перетворювати власне життя та життя громади на краще.

Тривалість навчання за програмою е-курсу: 1 листопада - 5 грудня 2019

Зарахування на е-курс буде відкрито з 20 жовтня до 5 листопада 2019

Звертаємо увагу – для зарахування на е-курс потрібно бути зареєстрованим учасником Спільноти практик: сталий розвиток