Покупці мають можливість переглянути фіскальний чек за допомогою електронного кабінету

Дата: 24.09.2019 11:33

В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що за допомогою електронного сервісу «Пошук фіскального чека», який функціонує у відкритій частині Електронного кабінету, покупці товарів (споживачі послуг) можуть перевірити достовірність отриманого фіскального чеку та встановити факт його наявності (відсутності) в базі даних ДПС. Сервіс дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій (далі - РРО), так і створений новітніми РРО.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

У разі відсутності або невідповідності реквізитів чеків в інформаційній базі ДПС споживачі можуть направити до фіскальної служби письмові звернення із цих питань з додаванням копій отриманих розрахункових документів для організації та проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

ДПС буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи та вжито відповідних заходів.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області звертає увагу суб'єктів господарювання на обов'язковість дотримання вимог чинного законодавства України при проведенні готівкових розрахунків за реалізовані товари (надані послуги) та інших операцій з готівкою.

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростанняФото без опису