Податкова служба Буковини: з 1 жовтня нові міжнародні номери рахунків

Дата: 28.08.2019 16:15

Податкова служба Буковини: з 1 жовтня нові міжнародні номери рахунків

Головне управління ДПС у Чернівецькій області повідомляє про заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 1 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Із переліком оновлених рахунків можна ознайомитися на офіційному порталі Територіальні органів ДПС у Чернівецькій області у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/390746.html

Джерело: Головне управління ДФС у Чернівецькій області

#M4EG #РізніГромадиСпільніРішення