Інструменти впливу громадян на місцеву владу

Дата: 12.07.2019 16:04

12 липня 2019 року громадською організацією «Буковинська асоціація сільськогосподарських дорадчих служб» спільно з Клішковецькою публічною бібліотекою та центром економічного зростання Клішковецької ОТГбуло проведено  захід у формі кіноклубу на тему: «Інструменти впливу громадян на місцеву владу». Захід проведено в рамках реалізації проекту

«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

Учасникам заходу було продемонстровано п’ять відео сюжетів з питань децентралізації, досвіду роботи інших ОТГ В Україні, бюджету участі та інструментів впливу громадян на місцеву владу.

Після перегляду експерти провели дискусію та обговорення піднятих питань.

Учасників заходу цікавили питання формування бюджету та його витрачання, бюджету участі, інструментів впливу на місцеву владу, залучення додаткових коштів для розвитку ОТГ, в т.ч. інвестиційних та грантових.

Захід відбувся в центрі економічного зростання Клішковецької ОТГ в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростанняФото без опису