з 1 липня 2019 року змінилися соціальні стандарти

Дата: 01.07.2019 10:34

Законом України від 23 листопада 2018 року №2629 «Про державний бюджет України на 2019 рік» встановлено розміри прожиткового мінімуму для різних груп населення та розмір мінімальної заробітної плати.

Ці показники впливають на розміри соціальних виплат, мінімальних пенсій, а також податкових соціальних пільг.

З 1 липня 2019 року встановлюються нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць у сумі 1936 гривень.

Для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 липня 2019 року встановлено такі показники:

для дітей віком до 6 років − 1699 грн.;

для дітей віком від 6 до 18 років − 2118 грн.;

для працездатних осіб – 2007 грн.;

для осіб, які втратили працездатність − 1564 гривні.

Мінімальна заробітна плата на 1 січня 2019 року складає: у місячному розмірі – 4173 грн., у погодинному розмірі − 25,13 гривень.

Станом на 1 липня 2019 року мінімальна заробітна плата не змінюється.

Інформація підготовлена центром економічного зростання Клішковецької ОТГ в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»Фото без опису

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання