На Буковині кожна четверта вакансія на підприємствах переробної промисловості

Дата: 18.06.2019 10:39

На Буковині кожна четверта вакансія на підприємствах переробної промисловості

На Буковині служба зайнятості  пропонує шукачам роботи більше 1,5 тис. вакансій, середній розмір заробітної плати по них складає 5,9 тис. грн. Кожна четверта пропозиція роботи на підприємствах переробної промисловості, у сільському, лісовому та рибному господарстві (12,7%), оптовій та роздрібній торгівлі (11,0%), у сфері надання транспортних послуг (9,3%).

«У порівнянні із минулим роком середня зарплата по вакансіях зросла на 1,2 тис. грн. Найбільшу заробітну плату пропонували роботодавці м.Чернівці – 6,3 тис. грн, у Глибоцькому та Герцаївському районах – 5,8 тис. грн, м.Новодністровськ – 5,6 тис. грн, Кіцманський і Хотинський райони – 5,2 тис. грн. В інших районах середній розмір оплати праці коливався від 4,4 тис. до 4,9 тис. гривень», – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Середній розмір оплати праці у вакансіях кваліфікованих робітників з інструментом – 7 тис. грн, державних службовців, керівників, менеджерів – 6,1 тис. грн, для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин  – 6 тис. грн, для фахівців – 5,5 тис. грн, у представників найпростіших професій – 5,1 тис. грн, кваліфікованих працівників сільського, лісового та рибного господарства – 4,9 тис. грн, працівників сфери торгівлі та послуг – 4,8 тис. грн, технічних службовців – 4,6 тис. грн.

Найвищу зарплату –  15 тис. грн роботодавці пропонують керуючому дільницею (сільськогосподарською), начальнику сектору та техніку-технологу у текстильній та легкій промисловості, 12 тис. грн – модельєру-конструктору, складальнику деталей та виробів, 11 тис. грн – судовому експерту, 10,8 тис. грн – котельникам, 10,5 тис. грн – електромонтажникам-схемникам, 10 тис. грн – програмісту прикладному, модельєру, техніку-технологу з виробництва меблів, представнику торговельному, слюсарям-електромонтажникам, машиністам крану автомобільного, 9,9 тис. грн – енергетику, 9,8 тис. грн –  інженеру з організації експлуатації та ремонту, 9,6 тис. грн – машиністу екструдера, 9,5 тис. грн – взуттьовику з пошиття ортопедичного взуття, 9,4 тис. грн –  оператору пакетоформувальних машин, 9 тис. грн – начальнику виробництва, механіку-налагоджувальнику.

Джерело: Чернівецького обласного центру зайнятості

Інформацію підготовлено центром економічного зростання Клішковецької ОТГ в рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується через ініціативу «Мери за економічне зростання»

#M4EG #Агенція_розвитку_громад_Буковини #Різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання