Екологічний челенж

Дата: 21.03.2019 11:22

Мережею шириться екологічний челендж. Молодь прибирає у парках, лісах, обабіч доріг та полів.

Спочатку вони публікують фото до прибирання, а потім — після. Новий челендж має назву Trashtag Challenge. Його придумали ще в 2015 році, але справжньої популярності набуває лише зараз.

Молодь звітує світлинами зі Швеції, Індії, США та інших країн. Також до всесвітнього челенджу  долучилася і молодь Клішковецької ОТГ. Активісти шкіл  прибрали досить значну територію.

Це не дивно, адже весною відбувається місячник благоустрою. Деякі все ще сприймають його, як нащадкок радянського минулого. Однак краще зосередитися на важливості чистої природи для кожного з нас. Тож сподіваємося, що даний челендж приверне увагу усіх жителів громади і вони активно долучаться до нього.

Настане день, коли ми сортуватимемо відходи і відмовимося від пластику, але на даний момент перемогою можна вважати сміття в смітниках, а не за ними.

#M4EG #Різні_громади_спільні_рішення