Міжнародного турніру з футзалу

Дата: 26.02.2019 14:50

24 лютого у приміщенні ДЮСШ м.Хотин, відбулося урочисте нагородження переможців І-го Міжнародного турніру з футзалу серед юнацьких команд (2004 року народження) пам'яті Героя України, першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

За отримання Кубку два дні наполегливо вели боротьбу 9 команд. За результатами гри цьогоріч перемогу здобула команда ДЮСШ м.Хотин - тренер Галичанський С.С. ІІ - місце виборола команда м.Заставни, та ІІІ- команда м.Редеуць(Румунія).

Вітаємо переможців та щира подяка всім учасникам змагань.Фото без описуФото без описуФото без опису