Зустрічі з креативними колегами, які надихають на нові ідеї і їх втілення

Дата: 11.12.2018 10:38

5 - 7 грудня 2018 року відбулася VII Київська щорічна конференція ВГУ, в якій взяли участь директор Клішковецької  гімназії Боднар Надія Сергіївна та вчитель математики й інформатики гімназії Ткач Тетяна Василівна. Протягом трьох днів колеги з 15 областей України ознайомлювалися з сучасними освітніми інноваціями в закладах освіти Києва, а саме в технічному ліцеї (директор Анатолій Андрієнко), гімназії № 267 (директор Олена Юрчук), ЗОШ № 307 (директор Ірина Лапіка), ЗОШ № 309 (директор Ольга Тимошенко), а також з новими освітніми проектами від ІМЗО МОН України. Також проходив огляд виставки нової літератури видавництв «Ранок» і «Освіта».

IMG-2867ef950877b3c28972bab2ac479238-V

Всі учасники мали можливість переглядати виставу «Блокпост Україна» театру «Дзеркало». Незабутньою залишиться екскурсія до Музею води  та мандрівка вечірнім Києвом, спілкування з колегами щодо сучасного стану освіти, впровадження НУШ.

VII щорічна конференція ВГУ в Києві завершилась врученням сертифікатів.