КОНКУРС професійного самовизначення «Міс та містер професійність».

Дата: 03.12.2018 10:15

29 листопада 2018 року за ініціативи  Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості  в місті Хотині було проведено конкурс «Міс та містер професійність», який проходив у таких етапах:

Перший етап – Заяви про себе. Особисте представлення.

Другий етап – Домашнє завдання – «Робочі будні»

Третій етап Реклама майбутньої професії.

Четвертий етап – Хвилина слави. Демонстрація власних вмінь і здібностей.

П’ятий – Дизайнерське мистецтво. Демонстрація змодельованого одягу для роботи.

Обрані професії продемонстрували 7 пар із закладів освіти району. Вони представили професії «рятувальник», «лісівник», «військовий», «хореограф», «поліцейський», «бухгалтер», «лікар».

Участь у конкурсі взяли і учні закладів загальної середньої освіти Клішковецької ОТГ.

Вихованці Полянського НВК, члени шкільного лісництва « Лісова казка» Мельник Роман, учень 10 класу та Дудка Діана, учениця 11 класу  під керівництвом заступника директора з виховної роботи Л.М.Піц та педагога-організатора С.В.Мельник, представили професію працівника лісового господарства.

Учні 10 класу Клішковецької гімназії – Галичанський Владислав та Антонюк Ангеліна, під керівництвом заступника директора з виховної роботи С.М. Кирилюка та педагога-організатора А.С. Герасимчук представили професію пожежника-рятівника.

Конкурсанти мали можливість презентувати обрані професії в досить цікавій та оригінальній формі. Журі оцінювало конкурс за оригінальність, змістовність, розкриття теми та художню майстерність. Також учасники показали як виглядають «робочі будні», зробили в оригінальний спосіб рекламу обраної професії. Під час «Хвилинки слави» конкурсанти вразили глядачів майстерністю та здібностями, зокрема показавши вокальні та хореографічні здібності. А також продемонстрували відважність та хоробрість справжніх чоловіків - військових та рятувальників.

Учні достойно представили свої заклади освіти, висвітлили головні завдання демонстрованих професій.