На Хотинщині фермери зібрали 20 тонн яблук для передачі нашим захисникам на схід

Дата: 20.11.2018 18:25

За ініціативи голови {jnbycmrj] райдержадміністрації Петра Допіряка, допомогу бійцям спільними зусиллями збирали підприємці, фермери та громади Хотинщини: Іван Степанович Тодосійчук, Микола Іванович Мусурівський, Віталій Олександрович Латошкін, ФГ «Ромоксан», ФГ «Тарас», ФГ «Голд сад», ФГ «Тодосійчук В‘ячеслав Іванович», ПП «Лілія», ФГ «Гай-3», ФГ «Дружба», Рукшинська об’єднана територіальна громада, Бочківецька сільська рада, Зарожанська сільська рада, Грозинецький НВК, житель Шилівців В‘ячеслав Станіславович Мельничук, жителі Клішківців Петро Іванович Музика та Василь Васильович Доник, Олег Іванович Лазарь, які надали власну продукцію.