Клішковецький опорний заклад освіти ім. Леоніда Каденюка  отримав цінний подарунок

Дата: 20.09.2018 18:07

Клішковецький опорний заклад освіти ім.. Леоніда Каденюка  отримав цінний подарунок від музею історії Національного технічного університету  «Харківський політехнічний інститут», а саме  картину-портрет Л.К.Каденюка,   автор - заслужений діяч мистецтв України Антоніна Іванівна Анорічева – Єрьомка. Зустріч та знайомство з Леонідом Каденюком справили на неї  таке сильне враження, що народилися декілька картин, серед них - портрет космонавта на фоні рідного краю.  Від нині цей портрет займе місце в експозиції шкільного музею «Буковина – край космічний». Також  подаровано книгу-антологію про історію розвитку одного з найвідоміших вишів держави Харківський політехнічний інститут.

IMG-e05f1a1698311da89b34956094c2be72-V