Урочистий випуск Буковинської Малої академії наук учнівської молоді 2018

Дата: 22.05.2018 20:12

IMG_1144

18 травня 2018 року у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся урочистий випуск Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

У заході взяли участь: заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Ігор Богатирець, директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук, президент Буковинської Малої академії наук Петро Фочук, директор КОПНЗ «БМАНУМ» Марія Тріска;  випускники БМАНУМ; декани факультетів та викладачі ЧНУ ім. Юрія Федьковича та Чернівецького державного медичного університету, представники закладів освіти області, педагоги шкіл області, батьки.

Важливим етапом проведення випускної церемонії стало нагородження  переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. 165 учнів здобули призові місця в 5 відділеннях Малої академії наук: науки про Землю; історія, філософія та суспільствознавство; фізика й математика, економіка та комп`ютерні науки; хімія та біологія, екологія та аграрні науки; мовознавство, літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство.

Дипломом ІІІ ступеня були нагороджені учні Клішковецької гімназії - Коростюк Олександра (10 клас), керівник Боднар Надія Сергіївна та Ткачук Богдана (11 клас), керівник Палагнюк Світлана Дмитрівна.

Не менш значним є внесок  викладачів, учителів, котрі допомагали учням досягти високих результатів. Усі вони були нагороджені подяками Департаменту  освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Завершилася урочиста церемонія традиційною передачею «Літопису БМАНУМ», який цьогорічні випускники академії вручили своїм молодшим колегам.

Святковий настрій та творчу атмосферу заходу створили музичні, поетичні та танцювальні номери, виконані вихованцями Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», студентами педагогічного коледжу та педагогічного факультету Чернівецького національного університету.