Об’єднані громади Чернівецької області отримають цьогоріч більш ніж 68 млн. грн. на формування інфраструктури

Дата: 05.04.2018 12:52

РЕФОРМУ НЕ СПИНИТИ!

4 квітня Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

Як повідомляє прес-служба офісу реформ у Чернвецькому РВ АМУ (ПУЛЬС), 1,9 млрд грн субвенції розподіляються між 665 об’єднаними громадами, що були створені у 2015-17 роках, пропорційно до площі території та кількості сільського населення ОТГ з рівною вагою обох цих показників.

26 громад Чернівецької області отримають 68,3 млн. грн. інфраструктурної субвенції. Найбільше коштів отримають Сторожинецька ОТГ – 9,4 млн. грн., Вижницька ОТГ – 4,6 млн. грн. та Мамалигівська ОТГ трошки більше 4 млн. грн. Найменше коштів на розвиток інфраструктури отримають Кострижівська ОТГ – 684 тис. грн. та Глибоцька ОТГ – 779 тис. грн. Деталі про розмір інфраструктурної субвенції наведено на графіку.

vimage1
БукІнфо (с)