ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА НА ПЕРЕДОВУ.

Дата: 12.07.2024 12:34

Цього разу відвідали наших хлопців, які несуть службу у ЗСУ з Клішковецької територіальної громади  у Харківській та Донецькій областях: Чугуїв, Шевченкове, Ізюм, Лиман, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ. Хто був на позиціях – передавали допомогу їх побратимам. Командир 2-го механізованого батальйону військової частини А4053, в якій служить житель с.Клішківці Роман Ленюк, передав Подяку Клішковецькій територіальній громаді за високу громадську позицію, патріотизм, любов до України, за надану волонтерську допомогу.

До збору гуманітарної допомоги цього разу долучилися небайдужі жителі громади, за що їм ВЕЛИКА ПОДЯКА від наших захисників:

1. Православна церква села Клішківці – хліб, вертути;

2. Балицький О., Руснак О. – вода, енергетик, кава;

3. Білик Дмитро – сало, засоби гігієни;

4. Ватаманюк Наталя – вологі серветки;

5. Волощуки (сім»я) – салати, паштет, скоптили окорока;

6. Галичанський Роман і Непийвода Віктор  – купили свиню, з якої Ротар Дмитро та Тетяна  виготовили різні м’ясні вироби (300 банок);

7. Геждиван Олександр – вода;

8. Гуйван Олександр – колеса до автомобіля, хліб і вода;

9. Деордійчук Андрій – сало, шкварки у відрах;

10. Мельник Юрій – окорочка;

11. Мельник Олександр Серг. – вода 10 блоків;

12. Палагнюк Олег Олекс. – павербанки, зарядка, солодощі;

13. Перепелюк Олександр – цигарки, солодощі;

14. Татарчук Іван – цвяхи;

15. Чебан Ігор – газові балони;

16. Ченківський Василь Матв. – абрикоси, персики.

Допомогу грішми надали:

трудові колективи: лікарня – 10 000 грн; сільська рада – 20 000 грн;  гімназія – 5000 грн; Рухотинський старостинський округ - 5000 грн;

жителі громади : Геждиван Олександр – 500 грн.; Георгіца Олександр – 1000 грн; Держак Марк – 3000 грн; Іванічек Станіслав – 100 дол; Коверега Андрій – 100 дол; Мельник Михайло – 4 000 грн; Непийвода Олексій 2000 грн; Несторяк Віра – 200 грн; Печеряга Сергій – 1000 грн; Пінтя Орися – 500 грн; Солом’яний Віктор – 4000 грн; Тубулкан Тетяна – 1000 грн.

На зібрані гроші були придбані: футболки, труси, носки, два генератори, колеса до авто, газові балончики, засоби від комарів, плівка, тенти, будівельні інструменти, вологі серветки, засоби гігієни, сухі душі, копченості, тушонки, вода, огірки, помідори, цибуля, абрикоси, персики, солодощі, кава, чай

Щира вдячність нашим захисникам за незламність, витримку і мужність. Хай Бог береже кожного воїна. А ми не маємо права зупинятися, допоки не настане перемога.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!