Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Клішковецької сільської ради

Дата: 11.04.2024 18:14

11 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Клішковецької сільської ради під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ. На порядок денний винесено ряд питань.

Фото без описуЗаслухано та затверджено звіт в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг Клішковецької сільської ради» про роботу установи за 2023 рік.

Прийнято рішення про відзначення  Дня пам’яті та примирення на території Клішковецької територіальної громади.

Затверджено план заходів, щодо проведення весняного - 12 квітня до 12 травня та осіннього – з 01 жовтня до 01 листопада 2024 року місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Клішковецької територіальної громади.

Погоджено висновок про доцільність позбавлення батьківських прав.

Фото без опису

Надано статус дитини, постраждалої від воєнних дій та збройних конфліктів, як така, що зазнала психологічного насильства, моральних та психологічних страждань, внаслідок свого переміщення та залишення місця свого проживання 8 дітям зі статусом ВПО.

Призначено опікуна над житлом дитини, позбавленої батьківського піклування.

Затверджено висновок опікунської ради про доцільність призначення опікунів для 6 осіб, в разі звернення до суду про визнання їх недієздатними.

Надано матеріальну допомогу чотирьом жителям Клішковецької територіальної громади.

Визначено обсяг компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб та затвердження Переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат.