ТРАГІЧНЕ СПОВІЩЕННЯ З ФРОНТУ.

Дата: 03.04.2024 11:25

19 березня 2024 року загинув старший солдат МУЗИКА Максим Петрович, 12.04.1986 р., (вважався таким, що зник безвісти)  старший стрілець-оператор 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти військової частини А4069, внаслідок артилерійського обстрілу та штурмових дій противника поблизу с.Терни Краматорського району Донецької області під час виконання бойового завдання за призначенням із забезпечення оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

Був призваний на військову службу 08 квітня 2022 року з села Клішківці і виконав свій військовий обов’язок з честю до кінця, захищаючи  Україну від ворога.

У ці гіркі хвилини Клішковецька громада щиро поділяє невимовний біль непоправної втрати. Світла пам'ять про мужнього бійця назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та всіх тих, хто знав, поважав та любив Максима. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а слова підтримки допоможуть перенести велике горе.