Ґрунтовний діалог задля подальшої співпраці та позитив у громаді – основні меседжі зустрічі з поліцією.

Дата: 21.03.2024 10:20

На базі Клішківецької територіальної громади відбулася нарада, ініційована працівниками управління головної інспекції, щодо визначення ефективних кроків співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування.

Під час наради, в якій взяв участь актив громади, представники старостинських  округів та депутатський корпус, проведено обмін досвідом, що є ключовим для підвищення якості надання поліцейських послуг та зміцнення співпраці.

Особлива увага приділена аналізу роботи поліцейських офіцерів громади, виявленню можливих проблемних питань та визначення позитивних тенденцій.

У процесі діалогу, однією з вагомих тем стала розповідь працівників УГІ щодо героїчного вчинку поліцейського громади Ігоря Добрюка, який врятував життя мешканця даної громади.

Клішковецьким сільським головою, за ініціативи УГІ, заохочено поліцейського офіцера громади Ігоря Добрюка за його мужній вчинок, вручено подяку та автомобільний відеореєстратор, який значно полегшить його роботу та сприятиме наданню якісних поліцейських послуг.

У свою чергу, працівниками управління головної інспекції ПОГ Ігоря Добрюка відзначено правами начальника ГУНП в Чернівецькій області.

Цей приклад свідчить про важливість співпраці між поліцією та місцевими органами влади у досягненні загальної мети – забезпеченні безпеки та благополуччя громади.