Зі святом 8 Березня!

Дата: 08.03.2024 11:38

Шановні жінки Клішковецької громади! У цей особливий день, 8 Березня, висловлюємо вам глибоку подяку та величезну повагу. Українські жінки завжди славилися своєю красою, розумом та волелюбністю. Так було в минулому, так є у сьогоденні, так буде й у майбутньому. Це доводять численні історичні приклади.

Сучасниці до цього додають непереборне бажання жити на своїй землі, дочекатися коханих з війни, спокійно облаштовувати свій дім. Й кожна вірить, що так і буде.

В часи випробувань, коли Україна захищає себе у війні, ваша турбота та любов зігріває кожного, а неповторна українська жіноча краса, вірність дасть нові сили чоловікам для перемоги над ворогом, а мудрість і підтримка будуть запорукою невідворотних змін на краще. Тому у своїй жертовності наші жінки взялися не лише годувати, одягати і озброювати українську армію, а деякі й самі стали до її лав.

Ми цінуємо ваш вклад у нашу Перемогу. Бажаємо вам міцного здоров'я, безмежної енергії, успіхів та мирного неба. Дякуємо Вам за Вашу доброту і турботу, за мудрість і терпіння, за те, що Ви не тільки даруєте життя, а й наповнюєте його сенсом!

З найкращими побажаннями, сільський голова Віктор ДРОНЬ