Діти громади - у пріоритеті громади.

Дата: 10.01.2024 15:33

Турбота про дітей завжди є, була і буде найголовнішим із питань у Клішковецькій громаді.

Проблемами дітей постійно займаються : відділ « Служба у справах дітей», відділ соціального захисту, Центр надання адміністративних послуг та комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», між якими налагоджені відносини та тісна співпраця.

9 січня 2024 року перше в цьому році відбулося засідання комісії із захисту прав дітей, де вирішувалися питання: про надання статусів малолітнім та неповнолітнім дітям; про надання дозволу на вчинення правочину; про стан умов проживання дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей та затвердження складу міждисциплінарної команди.

Особливо важливим було питання – про роботу соціальних служб у співпраці із старостинськими округами громади по допомозі сім»ям із дітьми у час, коли спостерігається значне зниження температури повітря. У результаті засідання було проголосовано певні рекомендації виконавчому комітету громади задля покращення блага дітей та їх захисту.

Адже діти громади – це майбутнє громади !