ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 26-ОЇ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.06.2023 17:38

20 червня 2023 року у залі засідання сільської ради відбулося пленарне засідання 26-ої сесії Клішковецької сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ. Пленарному засіданню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані ряд питань порядку денного. На сесії були присутні 13 депутат сільської ради, які  прийняли 21 рішення.

Затвердили:

Звіт про використання коштів резервного фонду за квітень, травень 2023 року;

Програму розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на території Клішковецької територіальної громади на 2023-2025 роки у новій редакції.

Фото без опису

Програму профілактики правопорушень у сфері забезпечення державної безпеки території Клішковецької територіальної громади на 2023 рік.

Положення про стипендію імені Леоніда Каденюка для заохочення та стимулювання талановитих і обдарованих учнів ОЗО Клішковецької територіальної громади у новій редакції

Програму підтримки внутрішньо переміщених осіб Клішковецької територіальної громади на 2023 рік

Внесли зміни до:

Бюджету громади на 2023 рік;

до структури КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»;

до Правил благоустрою території населених пунктів Клішковецької територіальної громади;

до рішення Клішковецької сільської ради від 14.07.2021 року №238/08/2021 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Клішковецької сільської територіальної громади»

Змінили:

назву та юридичну адресу Центру надання соціальних послуг Клішковецької сільської ради і затвердження Статуту у новій редакції;

назву Централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Клішковецької сільської ради

Прийняли 6 рішень з земельних питань.

Усі рішення двадцять шостої сесії сільської ради будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».