Відбувалась зустріч з представники незалежної організації Handicap Іnternational

Дата: 10.05.2023 16:52

10 травня 2023 року в приміщенні залу засідань Клішковецької сільської ради  за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму і соціального захисту населення, представники незалежної організації Handicap Іnternational, метою якої є допомога людям з обмеженими можливостями і соціально незахищеними верствами населення в умовах бідності, соціального відторгнення, конфліктів і стихійних лих, організували та провели  освітні сесії  з проблеми: "Захист дітей" та "Гендерно зумовлене насильство" для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти нашої громади. Сьогоднішній захід з обговорення проблем порушення прав людини, зокрема ґендерного паритету під час воєнних дій на території України – свідчить про готовність гуртувати освітянську спільноту задля вирішення спільних начальних проблем.

Щиро дякуємо усім учасникам форуму, представникам незалежної організації Handicap international за інтерес за плідне обговорення порушених проблем, за дослідження та напрацювання, за власне бачення вирішення складних завдань із дотримання прав людини та ґендерної рівності під час воєнних дій в Україні.