Презентація книг Георгія Боти «Долі з вогню, землі та любові»

Дата: 03.05.2023 10:58

На зустріч із автором книг, краєзнавцем, дослідником, громадським діячем і колишнім сільським головою Чорнівки Георгієм Ботою у Клішковецький ОЗО ім. Л. Каденюка прийшли вчителі закладів освіти  Клішковецької територіальної громади.

Легко, щиро, безпосередньо, автор розповів про свій життєвий шлях. У 2020 році Георгій Бота розпочав писати свої інтригуючі новели, розповіді, нариси про історичне минуле буковинців, про їхнє  життя на своїй благодатній землі, про стосунки між людьми, про свята й буденні справи простого краянина, про любов та страждання, про  побут і традиції в ньому.  Спочатку оприлюднював свої твори на власній сторінці в фейсбуці, а коли побачив, що чимало людей відгукуються про твори в коментарях позитивно, просять писати ще — це надихнуло видати книжку, другу, третю...

Кожна розповідь – нелегка доля реального героя. Ніби намистини, оповіді одна за одною з’являлись на сторінках нової збірки. За словами Георгія Боти головною родзинкою книг «Долі з вогню, землі та любові» - є використання діалектів. «Вони надзвичайно такою якоюсь народною, легкою мовою написані, зовсім не складно, їх цікаво, легко і захоплююче читати.» Вони тим і цікаві напевне, що  насичені такими яскравими, гарними буковинськими діалектами.

Дякуємо організаторам та справжньому патріоту України, письменнику Георгію Боті за надзвичайно цікаву зустріч.