Визначено переможця обласного огляду-конкурсу стану умов охорони праці  закладів освіти.

Дата: 27.02.2023 16:55

Упродовж січня-лютого 2023 року  було проведено ІІ етап (регіональний) огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах області. Організаційним комітетом розглянуто матеріали 30 (18 з презентаціями, 12 довідок) закладів освіти області, в тому числі: категорія «Заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти» – 16 (11 презентацій, 5 довідок), з них: 10 закладів загальної середньої освіти, серед яких матеріали ОЗО «Перебиковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.»  та 6 - закладів, що фінансуються з обласного бюджету; категорія «Заклади фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти» - 14 (7 презентацій, 7 довідок) закладів.

Фото без опису

Під час аналізу поданих матеріалів на конкурс значна увага приділялась готовності закладу до навчального року, відповідності навчальних приміщень вимогам нормативно-правових актів з охорони праці,  висвітленню питань функціонування системи організації роботи з охорони праці, забезпеченню  належних умов проведення освітнього процесу, проведенню профілактичної роботи з попередження травматизму та професійних захворювань, проведенню навчання і перевірки знань працівників з питань охорони праці і безпеки життєдіяльності, забезпеченню нормативно-правовими актами з охорони праці учнів, працівників, використанню нетрадиційних методів навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності.

Вітаємо педагогічний колектив ОЗО «Перебиковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.»,  переможця обласного огляду-конкурсу стану умов охорони праці  закладів освіти, який досяг високих показників у створенні належних  і безпечних умов праці та навчання й нагороджений дипломом  за ІІІ – місце та грошовою премією.