Чергова поїздка на передову від Клішковецької громади

Дата: 20.02.2023 11:47

Гуманітарну допомогу від громади передано нашим хлопцям, які захищають Україну на Луганському, Донецькому та Харківському напрямку. Зустрічалися з нашими захисниками з  сіл Рухотин, Поляна, Млинки, Клішківці, Шилівці.  Відвідали всіх, хто вийшов на зв’язок, декого  -вперше.   Хлопці дякували далекобійникам за генератор, традиційно - за хлібні випічки,  м'ясні консервації, вареники, котлети, домашнє сало, паштети, салати - жителям села Поляна (команда Вікторії Стрільчук і  учні, вчителі та батьки Полянського ЗЗСО), за м’ясні консерви, солодощі від господинь Рухотина, за салати, голубці, вареники, налисники, рибу та інші домашні страви і домашній хліб, власнику та колективу «Мафес» , учням та вчителям Клішковецького  ЗЗСО (гімназія)  за продукти, каву, солодощі; за  ліки -  волонтерам з Іспанії та "БО "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РУХ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ" (Вікторія Літманз).

Також дякували магазину будматеріали (Галичанський С.) за павербанки, бензопилу та теплі речі,  і  традиційно - за термобілизну Роману Гановському, яка вкрай необхідна в даний час .

Окрема подяка тим, хто надав кошти на пальне.

Наша підтримка дуже важлива хлопцям на передовій.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!