В умовах воєнного часу: в українських школах з’являться вчителі з безпеки

Дата: 22.07.2022 09:47

Масштабний проект ініціювало Міністерство внутрішніх справ, а у його пілотному форматі візьме участь велика кількість територіальних громад, повідомив міністр МВС Денис Монастирський в ефірі національного телемарафону.

Вчителі працюватимуть у рамках проекту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі». Йдеться про спеціально навченого фахівця, який проводитиме уроки у школах із забезпечення безпеки дітей.

До його обов'язків входитиме навчання основ поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, проведення профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів, а також пропаганда здорового способу життя, інформування спеціальних служб щодо негативних явищ у навчальних закладах та інше.

Монастирський також повідомив, що МВС спільно з міністерством освіти та науки працюють над запровадженням нових курсів, окремих уроків у навчальних закладах.

«Щоб були нові заняття, нові знання могли бути освоєні школярами, дітками, студентами. Насамперед це стосується укриттів, знань, як має поводитися людина під час повітряної тривоги, і в тому числі необхідні знання про вибухонебезпечні предмети», — розповів чиновник.

За його словами, розмінування в Україні триватиме роки, але діти вже сьогодні мають знати, як убезпечити себе.

В умовах воєнного часу: в українських школах з’являться вчителі з безпеки