Людина починається з добра і добром освячується.

Дата: 16.05.2022 10:53

Честь. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Висловлюємо найщирішу вдячність жителям села Рухотин Чернівецької області, а саме:

Сім?ї Бранашко:

Бранашко Ларисі Григорівні,

Бранашку Степану Івановичу,

Легчилкіній Наталії Степанівні,

Бранашко Розі Василівні,

Бранашку Івану Степановичу,

Бранашку Стасу,

Бранашко Каті.

Ваше благородство та безкорисливість дозволили взяти на себе частину наших турбот. Ви поділилися теплом своєї душі, щедрістю серця. Ви завжди будете бажаними гостями у нашому домі. Світ тримається на таких людях, як ви - небайдужих, чуйних, нездатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку.

Дякуємо Роскрут Зінаїді Леонідівні. Хочеться щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваше щире і чуйне серце. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей.

Дякуємо за надану турботу і допомогу працівникам старостинського округу- Розкрут Інні Євгеніївні, Бородач Віті Миколаївні, працівникам ЗДО- Дудці Ірині Михайлівні, Московчук Ользі Володимирівні, Цибух Ірині Василівні, Єфімовій Тетяні Миколаївні. Дякуємо за розуміння і чуйність Дудці Лідії Євгенівні. Щиро бажаємо вам всім здоров'я, оптимізму, впевненості в собі і в завтрашньому дні, величезного щастя в сьогоденні і світлих надій на майбутнє.

Низький земний уклін вам, добрі люди! Ви підтримали нас у важку хвилину, протягнули руку допомоги. Нехай ваші світлі руки отримують стільки, скільки і дають! Адже ви готові завжди їх протягнути тому, кому важко. Ми отримали її, причому безоплатно від усього вашого доброго серця! Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

З повагою, сім?ї ВПО (Горна Е., Горний Є., Кочаров С.)