КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

НОВИНИ ГРОМАДИ станом на 13.00 годин 05 березня 2022 року.

Дата: 05.03.2022 14:50

На території громади все стабільно. За минулу добу  випадків мародерства не було. Прибуло і зареєструвалося 59  переселенців, з них чоловіків -21, жінок - 24, дітей – 13. Всього від початку війни зареєстровано 386 людей, з них 43-є вибули: хто переїхав в інше місце проживання, а деякі чоловіки привезли сім»ю і повернулися назад. Продовжує діяти волонтерський рух. Люди згуртовуються купляють м’ясо, рибу і роблять з них тушонки, паштети,  печуть  хліб,  вертути. У шкільних їдальнях печуть печиво «рогалики». В даний час заготовляються продукти для  людей з Києва і Миколаєва. Відправлено автобус з домашнім хлібом. Також у Клішківцях  у корпусі школи біля Старого цвинтаря облаштовують чотири класи для проживання переселенців, далі корпус «Сонечко» біля стадіону. Потрібні матраци, подушки і одіяла.

Зібрано  за добу -  92 000 грн. Збір продовжується.

Оперативний штаб  -  0660911085.

МИРУ ВСІМ !!!