Конкурс на посаду директора Клішковецької музичної школи відбувся.

Дата: 10.09.2021 17:03

09.09.2021 року відбувся  конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу позашкільної освіти Клішковецької територіальної  громади «Клішковецька музична школа». Бажання взяти участь у конкурсі виявила  Мельник Вікторія Максимівна, яка працює викладачем по класу хорового диригування в Клішковецькій музичній школі.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснювався за результатами:

1. Перевірки на знання Конституції України, законодавства України у сфері загальної освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про культуру», інших нормативно-правових актів у сфері освіти.

2. Перевірки професійних компетентностей, що відбувався шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.

3. Публічної та відкритої презентації  перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Вікторія Максимівна представила комісії  презентацію, де  показала стратегічне бачення Клішковецької музичної школи та намітила шляхи подолання труднощів, які часто виникають у роботі директора закладу позашкільної освіти.

На основі результатів іспиту та проведеної презентації конкурсною комісією було визначено переможцем конкурсу на посаду директора Клішковецької музичної школи – Мельник вікторію Максимівну та рекомендовано   укласти з нею строковий трудовий договір на 5 років.